Язык:

Доставка

Режим роботи магазину: ПН-ПТ з 09: 00 до 18: 00, Вихідний: субота, неділя та святкові дні.

Замовлення он-лайн (оформлені через Інтернет) - приймаються цілодобово.


Ми прагнемо бути для Вас - максимально зручними і комфортними.

 


ДОСТАВКА НОВА ПОШТА

  1. товари з розділу" передзамовлення " - поставляється під замовлення протягом 3-7 раб. день
  2. товари, що знаходяться на складі, а також товари зі значком "Спецпропозиція" - відправляється в день замовлення за умови оплати до 11.00 поточного дня. Якщо оплата після 11.00-відправка на наступний робочий день.
  3. замовлення відправляємо при загальній вартості замовлення від 200 грн. більш ніж в 150 населених пунктах України Ви зможете протягом 2-4 робочих днів отримати Ваше замовлення в офісі транспортної компанії "Нова Пошта"
  4. замовлення зберігається на складі не більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад! Отримати замовлення може тільки людина, зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати посвідчення особи.

Увага! Якщо на 4 - й день клієнт не забирає посилку-ми починаємо процес повернення посилки, а всі дані клієнта передаємо в список сервісу недобросовісних покупців ("чорний список покупців"), після чого даний клієнт не зможе отримувати товари від жодного інтернет магазину України "післяплатою" і не зможе користуватися послугами "Нова пошта".